Logo
Sarf Malzeme Temini

Firmamız, Chemie-Technik GmbH – Almanya tarafından üretilen ELKALUB marka yüksek performansa haiz yağ, grease ve spreylerin baskı endüstrisindeki satışında Tek Yetkili Temsilcisi olup, bu kapsamdaki tüm ürünlerin ithalatını ve satışını yapmaktadır.

 

Gıda ambalajında kullanılan H1 sertifikalı ürünler de portföyümüze dahil olup, tüm ürünlere ilişkin Ürün Güvenlik Bilgi Formları mevcuttur.

 

Kağıt ve baskı endüstrisine ait ürünler hakkında buraya tıklayarak, gıda ve ilaç endüstrileri için ise buraya tıklayarak daha fazla bilgi edinin.

Almanya’dan ithal edilen, Müller Martini ve Duplo tarafından onaylı DDD Dikiş Tellerinin üretiminde sadece Avrupa piyasasından satin alınan C9D (1.0304) veya C4D (1.0300) tip demir kullanılmakta, atık demir asla kullanılmamaktadır.

 

Teller elektro galvanize edilmiştir, bu da tellerdeki kalayın homojen dağılımını garanti etmektedir. Tellerimiz dayanıklı, parlak, korozyona ve soyulmaya karşı dirençli, tümüyle pürüzsüz yüzeye haizdir. Tüm rulolarda çap, gerilim katsayısı sabit olup, Müller Martini ve Duplo marka makinelerinizde ve diğer markalarda güvenle kullanabilirsiniz.

 

Yuvarlak yapıdaki tellerimiz 20, 24, 25, 26 ve 27 numaralar sürekli stoklarımızda mevcut olup, diğer numaralar ve/veya farklı kg’lık rulolar talep halinde getirilmektedir.

 

Boyutlar hakkında buraya tıklayarak daha fazla bilgi edinin.

ESR (EcoStretchRoll) açıcı merdane güvenli, yumuşak ve kırışıksız açma işleminin güvenilir bir şekilde elde edildiği yenilikçi, patentli bir merdanedir. Muz merdaneler, fırça merdaneler veya spiral kauçuk merdaneler gibi mevcut açma sistemlerinin bireysel avantajları, ESR sisteminde bir araya getirilir. Filmler, kumaşlar, tekstil ürünleri ve kağıtlar, yüksek hız, çok ince malzemeler veya bir döner çubuk sistemi gibi zor koşullar altında kırışıklıklar eşit derecede açılabilir.

Ürünler hakkında buraya tıklayarak daha fazla bilgi edinin.

Bizimle İletişime Geçin